Videolar

TR’DE İLK! RTX 3070 GAMING X TRIO: EN MERAK EDİLEN EKRAN KARTINI İNCELEDİM (RYZEN 3 VS RYZEN 7)

2020’de alınabilecek en iyi ekran kartı serisi hangisi? Nvidia ekran kartları arasında sizin favoriniz hangi kart? Her oyunu 2K açan MSI GAMING X TRIO RTX 3070 İNCELEME videomuzda kartın performansını oyun testleri ile pekiştirdik.

öncelikle kartta üst segment 3080 kıvamına yaraşır bir soğutma tasarımı izlenmiş. İşin güzel yanı hem daha düşük TDP değeri var hem de teoride daha az ısınacak bir kart oluşu. Pratikte zaten görürüz.

Kartta torx 4.0 fan tasarımı var havayı maksimum seviyede yüzeye temas ettirecek şekilde bir mühendislik kullanılmış. Birbirine bağlı çiftli fan yaprakları, bağlı olduğu halka tasarımı ile  hava akışını güçlendiriyor. Zaten kaliteli rulman kullandıklarını da ekleyelim.  Daha kaygan parlak yaprak üzerindeki esintiler de gözümden kaçmadı.

İşin en güzel yanı da boşluk barındıran eski silindir ısı borusu yerine gpuya maksimum temas sağlayacak ve ısıyı tüm yüzeyde daha iyi yayacak bir tasarım izlemeleri.

Dostlarım hava akış kontrolü noktasında dinamik bir tasarım izledmişler, Kavisli kanatlar istenmeyen hava akış harmonisini engelleyerek sesi de düşürüyor. Titreşim, yayılım gibi etkiler karşısında  msi sessizliğe fazlaca yatırım yapmış.

Kartın grafen arka plakası hafif ve kaliteli bir  anlayışa sahip, gpu kanadında da ek plaka gibi detayların dışında airflow teknolojisi hava akışını ihtiyaç duyulan noktaya iletme konusunda elimizi güçlendirebilir. Bununla birlikte siyah özel  iyileştirilmiş pcb anlayışına rastlıyorum. Tabi güvenlik açısından ek sigorta gibi ekstralar bu kartta da mevcut.

sevgili dostlarım son olarak statik test sonuçlarını ekrana yansıtmak isterim. Özellikle 3dmark testlerinde yük altı sıcaklık değerlerine de iyi bakın. Bununla birlikte boşta sıcaklık değerlerini de ekrana getireceğim. Son olarak ekran kartının hafif yüklerde çok sessiz olduğunu ağır yüklerde kendisini yine çok fazla belli etmediğini düşünmekteyim. Isınıp kasa içini şişirmeyen bir kart olmuş.

#yüksekfrekans

Frekans’a Abone ol: http://bit.ly/FrekansAbone
Dostlar, videoların devamı için like atmayı ve ”Bildirimleri” açarak paylaşmayı unutmayın. Her gün saat 18:00’da beraber eğlenelim ve öğrenelim. Ailemize de Instagram’a da bekliyoruz:

5 TL’ye Efsane Ürünler: https://goo.gl/L6LrLV

Beni Takipte Kal!
https://www.instagram.com/dipfrekans/
https://www.facebook.com/groups/FrekansTV/

Abone ol : ) https://goo.gl/sQpnp3
https://discord.gg/w5EcxzR
Soru Sor: https://www.facebook.com/groups/frekansTV/
*Canlı Yayın: https://www.twitch.tv/frekanstv

Kesinlikle İzlemeniz Gereken Eğlenceli Videolarımız!
Çin’den Alınabilecek Ürünler: https://goo.gl/L6LrLV
Son teknoloji: http://bit.ly/2t95HOY
Bilgisayar Toplama: http://bit.ly/2rZQQHs
Taşınabilir Hoparlör: http://bit.ly/2sr0Zj9
Ucuz Klavye ve Ucuz Fare: http://bit.ly/2rjQkBZ

Merhaba, ben Frekans. Ailemize katıldığınız için çok teşekkürler. Son teknoloji ve ucuz teknolojik ürünleri paylaşmayı seviyorum. Çin’den alışveriş yapıp ucuz ürünler de tanıtıyorum. Desteklerinizle youtube kanalım büyüyor. Bilgisayar oyunları, oyun bilgisayarı ve bilgisayar toplama rehberleri ile başladık. Ucuz, ilginç, havalı, oyun, teknoloji, bilgisayar, inceleme, pc, pc toplama, laptop, işlemci, ekran kartı, hoparlör, kulaklık, oyuncu faresi, telefon inceleme, Aliexpress, Gearbest, ilginç teknolojik ürünler, en ucuz laptop ve en ucuz kulaklık başlıkları ve inceleme videoları ile sizlerle tutkumu paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu