Fiyatına Göre EFSANE Oyuncu Faresi MSI Clutch GM41 (FPS Canavarı Pixart 3389 Sensör nasıl?)

370 TL’lik fiyatına göre pahalı foyuncu fareleri ile kapışan MSI Clutch GM41 inceleme videomuzda Pixart 3389 sensörü de test ettik. #yüksekfrekans
2021 oyuncu faresi tavsiyelerinde Clutch GM41 benden fiyat performans noktasında ödül almaya hak kazandı.

Giriş: 0:00
Tasarım: 0:57
Ses Testi: 3:12
MSI Clutch GM41 İnceleme 3:35
Oyun Performansı: 8:00

Kullanıcı deneyimini aktarmam gerekirse gerçekten kullanırken keyif aldım, palm ve claw tutuşa yatkın hatta palm tutuşta uzun ve geniş gövdeli fare arayan dostlarımız oluyordu eminim onlar da beğenir. İşin bomba kısmı saniyede 8 hamleye kadar çıkan bir güce sahipken düşük erişim süresi de sensörün kabiliyetini göstermekte. Ayrıca takip yeteneğini de test ettim giriş gecikmesi düşükken hedef takibi de gayet yüksek çıktı. Ek olarak profesyonel oyuncu olma yolunda ilerlemek isteyen dostlarımız için sensörü statik test sürecinden geçirdim ekranda görebileceğiniz üzere  çözünürlük iyi, hız mükemmel, doğruluk ve akıcılık da gayet iyi. Ciddi ciddi pixart bu sefer oyun noktasında epey başarılı bir sensör çıkartmış. FPS için ideal diye düşünürken moba, rpg vb. oyunlarda da mikro kasarken bilakis şöyle özetleyeyim saniye başına ufak hamleler yaparken imleç kaymayarak ya da hedeften şaşmayarak daha iyi bir hit point sunabiliyor. Bunu destekleyen kısım ise düşük kaldırma mesafesi. Programla her türlü ışık ayarı, ambiyans sekronizasyonu oyunlara uygun renk geçişi vs seçmek mümkün, şahsen gökkuşağı efektini daha çok seviyorum. Ek olarak yazılım güncelleme,  tuşlara istediğin kombinasyonu, medyayı vs atamak da mümkün. Sadece makroyu farklı bir ekrana koymalarına şaşırdım, tabi gecikme atama silme gibi özellikler de gayet iyi.  Ek olarak açıya tutunma ve kaldırma algı ayarları da yapabilirsiniz. Yalnız neden dpi ara değerler seçilemiyor bilmiyorum 100 ve katları var sadece en azından ara değerleri de seçebilmeyi isterdim. MEsela 450 ya da 650 gibi. Yalnız 400 ve 1600 dpi arası değerleri kurcalarken sniperdan tutun da taramalı kullanımına kadar hedefleri tutturma oranım epey arttı. Zangır zungur sağa sola sıçrayan bir imleçle karşılaşmamak hoşuma gitti.
Ne yalan söyleyeyim hala alt dpi tuş tasarımlarına alışamadım o yüzden programdan orta tuşa dpi değişim atadım. Eleştirebileceğim kısım dpi değişince en azından skroll tekerinde ya da altındaki boşlukta bi led olabilirdi, bunu neden koymadılar bilmiyorum bence çözünürlüğü takip ederken olmalıydı.
AÇıkçası her oyun türünde yüksek performans sunduğunu belirteyim.

Frekans’a Abone ol: http://bit.ly/FrekansAbone
Websitemiz: https://pintitavsiyeleri.com/
Dostlar, videoların devamı için like atmayı ve ”Bildirimleri” açarak paylaşmayı unutmayın. Her gün saat 18:00’da görüşelim.

Eski bilgisayarları gördünüz mü? https://bit.ly/2WTOSIX

Beni Takipte Kal!
https://www.instagram.com/dipfrekans/
https://www.facebook.com/groups/FrekansTV/

Abone ol : ) https://goo.gl/sQpnp3
https://discord.gg/jM5pw6wt6J
Soru Sor: https://www.facebook.com/groups/frekansTV/
*Canlı Yayın: https://www.twitch.tv/frekanstv

Kesinlikle İzlemeniz Gereken Eğlenceli Videolarımız!
Çin’den Alınabilecek Ürünler: https://goo.gl/L6LrLV
Son teknoloji: http://bit.ly/2t95HOY
Bilgisayar Toplama: http://bit.ly/2rZQQHs
Taşınabilir Hoparlör: http://bit.ly/2sr0Zj9
Ucuz Klavye ve Ucuz Fare: http://bit.ly/2rjQkBZ

Merhaba, ben Frekans. Son teknoloji ve ucuz teknolojik ürünleri paylaşmayı seviyorum. Çin’den alışveriş yapıp ucuz ürünler ve indirimli bilgisayar parçaları tanıtıyorum. Desteklerinizle Youtube Ailemiz büyüyor. Telefonlar, bilgisayar oyunları, oyun bilgisayarı ve bilgisayar toplama rehberleri ile başladık. Ucuz, ilginç, havalı, oyun, teknoloji, bilgisayar, inceleme, pc, sistem toplama, laptop, monitör, klavye, işlemci, ekran kartı, hoparlör, kulaklık, oyuncu faresi, telefon inceleme konuları ile ilerledik. Teknoloji haberleri, ilginç ürünler, ucuz bilgisayarlar ve ikinci el alışveriş rehberleri ile de siz değerli takipçilerle ilerliyorum.

Yorum yapın