Rehber

Dev İşlemci Kapışması!En iyi Oyun İşlemcisi Intel’de mi 10900K Nasıl? i5 10600K F/P Canavarı Çıktı

Bütçeye göre işlemci seçim rehberi! Elimdeki tüm işlemcileri tablo yapıp karşılaştırdım. Intel mi yoksa AMD mi? i5 mi, i7 ya da i9 mu? Hepsine cevap bulabilirsiniz. MSI Z490 Tomahawk anakartta 10.jenerasyon Intel işlemci overclock bile yaptık. Ryzen 9 3900X, i9 10900K, i5 10600K, Ryzen 7 3700X vb. işlemciler performans noktasında nasıl? MSI Z490 Tomahawk ve i9 10900K inceleme videomuzda oyun performansı ve en iyi oyuncu işlemcisi gibi merak edilen katlara değindik.

#yüksekfrekans

Öncelikle AMD kanadı high en işlemcilerden biri olaran 3900X, 3950X gibi işlemciler cidden canavar gibi ve bu işlemciler oyunların da ötesinde bir anlayışta. Fakat intel’in çok da gerisinde kalacak oyunlarda 10 kare daha düşük alacak gibi algı yaratacak işlemciler de değil. Lakin 2.jenerasyon AMD işlemcilere göre Intel şu anki hacmi ile oyunlarda daha iyi dedirttiriyor kendine. Fakat bu ara bellek frekansı farknın da etkisiyle 3.jenerasyonda kapanmaya başladı. Bunu defalarca kanalda görmüştük.
Şimdi tablolara baktığımda, 3700X gibi güçlü bir işlemci karşısında üstünlük kursa da aradaki fiyat farkına baktığımızda işin rengi değişebiliyor. Keza bu durum 3900X işlemcide de böyle. Tek çekirdekte intel AMD’yi üzse de devasa farklar yok. Joker Productions’a 9900K testi için teşekkürler.

Frekans’a Abone ol: http://bit.ly/FrekansAbone
Dostlar, videoların devamı için like atmayı ve ”Bildirimleri” açarak paylaşmayı unutmayın. Her gün saat 18:00’da beraber eğlenelim ve öğrenelim. Ailemize de Instagram’a da bekliyoruz:

5 TL’ye Efsane Ürünler: https://goo.gl/L6LrLV

Beni Takipte Kal!
https://www.instagram.com/dipfrekans/
https://www.facebook.com/groups/FrekansTV/

Abone ol : ) https://goo.gl/sQpnp3
Soru Sor: https://www.facebook.com/groups/frekansTV/
*Canlı Yayın: https://www.twitch.tv/frekanstv

Kesinlikle İzlemeniz Gereken Eğlenceli Videolarımız!
Çin’den Alınabilecek Ürünler: https://goo.gl/L6LrLV
Son teknoloji: http://bit.ly/2t95HOY
Bilgisayar Toplama: http://bit.ly/2rZQQHs
Taşınabilir Hoparlör: http://bit.ly/2sr0Zj9
Ucuz Klavye ve Ucuz Fare: http://bit.ly/2rjQkBZ

Merhaba, ben Frekans. Ailemize katıldığınız için çok teşekkürler. Son teknoloji ve ucuz teknolojik ürünleri paylaşmayı seviyorum. Çin’den alışveriş yapıp ucuz ürünler de tanıtıyorum. Desteklerinizle youtube kanalım büyüyor. Bilgisayar oyunları, oyun bilgisayarı ve bilgisayar toplama rehberleri ile başladık. Ucuz, ilginç, havalı, oyun, teknoloji, bilgisayar, inceleme, pc, pc toplama, laptop, işlemci, ekran kartı, hoparlör, kulaklık, oyuncu faresi, telefon inceleme, Aliexpress, Gearbest, ilginç teknolojik ürünler, en ucuz laptop ve en ucuz kulaklık başlıkları ve inceleme videoları ile sizlerle tutkumu paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu