Bedava Call of Duty: Warzone! Ryzen 4000 Testleri- Nvidia Ampere! Yeni Laptoplar Performans Dostu

Ryzen 4000 Laptop ve Masaüstü İşlemciler
Nvidia Ampere, Nvidia 7nm ekran kartı
Cod Warzone
B550 Anakart

Bedava Call of Duty: Warzone! Ryzen 4000 Testleri Sızdırıldı- Yeni Laptoplar Performans Dostu
Oyun Linki: https://www.callofduty.com/warzone

İlk söylenti epey büyük dostlarım, Nvidia’nın yeni seri Ampere ekran kartları 7nm gelmeyebilir. Aslında geçen aylarda Nvidia’nın 7nm sürece hazır olduğunu sızdıran Jensen ekibinden elemanlar vardı ve ortalık rekabetin kızışacağını düşünüyordu. Hatta haberini ilk ben çıkmıştım. Sızıntılara göre, bu yeni seri tamamı ile farklı bir gpu mimarisi ve tamamı ile değişmiş bir fabrikasyon süreci sunabilir. Yani Taywan’Lı TSMC yerine Nvidia samsung’un 10 nm’Lik işlem sürecinden faydalanacak ve bu yeni grafik birimlere can verecek. Çok enteresandır bu sürecin 8LPP aşamasına yakın olacağı tahmin ediliyor. Ben de sizler için araştırdım dostlarım otomatikman önceki seriye göre minimum %20 güç tasarrufu, %20 performans artışı ve %10 alandan tasarruf sağlanabilir. Tabi bunlar tamammı ile söylenti, acaba 7nm süreçte sıkıntılar mı oldu diye insan düşünmeden edemiyor. Bu yeni seri daha çok RTX performansı ve fabrikasyon sürecinin getirdiği performans güç artışı illaki sunacak. Fakat 2080Ti dünyanın en güçlü grafik kartıyken ondan %40 daha güçlü bi kart AMD’nin belini tamamı ile bükebilir. Ayrıca 2020’nin sonu gibi karşımıza çıkabileceği de twitter’daki ablamız tarafından sızdırıldı.

En sonunda b550 anakartlartlar 2.çeyrek gibi gelebilir. Hazıran civarı hem intel hem de amd kanadı büyük gelişmeler var dostlarım. Sızdırılan bir bilgiye göre Ryzen 4000 Renoir masaüstü apu işlemciye sahip bir kişi test sonuçlarını twitter üzerinden paylaştı. Bu işlemmci yeni Zen 2 mimarisini ve iyileştirilmiş vega çekirdeğini sunuyor. E haliyle 12 nm’Lik kardeşine nazaran daha yüksek bellek frekans hızları da destekleyeceği için ekran kartı almadan bir çok oyunu oynayabilmenin kapısını aralıyor. Paylaşan arkadaş B550 anakartta bazı testleri sızdırmış. İşlemci ilk versiyon ve 3.5 GHz anafrekans ve 1750 MHz ise gpu frekansı barındırıyor. Ryzen 7 4800H’yi anımsatmadı değil. İşin garip yanı aldığı skor 15W TDP li mobil kanatın gerisinde. Tabi testler 2133 MHz üzerinde yapılmış bu da gayet doğal. Bence sürücü ve optimizasyonla rx550’yi zaten geçiyor bu sefer RX 560 a daha da yaklaşmış bir apu bir çok bütçe dostu arkadaşın yüzünü güldürür. Son olarak mobil kanadı gelişmeleri aktarmıştım ama şunu da ekleyeyim, 45w tdp’lik mmobil ryzen yeni seri işlemcilerin masa üstü i9 9700K’dan daha güçlü olduğu bile iddia ediliyor.

Gelelim en bomba gelişmeye, Call of duty modern warfare epey pahalı bir oyun ve kimi cod hayranları ulaşamıyor buna. Lakin giderek artan battle royale oyun modu kitlesi, pubg, fortnite derken, cod’un kendine has dinamik yapısında daha gerçekçi bir atmosfere merhaba mı diyecek. Yeni Free to play bu oyunu indirmek için link hemen açıklamada dostlarım..

Beni Takipte Kal!
https://www.instagram.com/dipfrekans/
https://www.facebook.com/groups/FrekansTV/

Abone ol : ) https://goo.gl/sQpnp3
Soru Sor: https://www.facebook.com/groups/frekansTV/
*Canlı Yayın: https://www.twitch.tv/frekanstv

Kesinlikle İzlemeniz Gereken Eğlenceli Videolarımız!
Çin’den Alınabilecek Ürünler: https://goo.gl/L6LrLV
Son teknoloji: http://bit.ly/2t95HOY
Bilgisayar Toplama: http://bit.ly/2rZQQHs
Taşınabilir Hoparlör: http://bit.ly/2sr0Zj9
Ucuz Klavye ve Ucuz Fare: http://bit.ly/2rjQkBZ

Merhaba, ben Frekans. Ailemize katıldığınız için çok teşekkürler. Son teknoloji ve ucuz teknolojik ürünleri paylaşmayı seviyorum. Çin’den alışveriş yapıp ucuz ürünler de tanıtıyorum. Desteklerinizle youtube kanalım büyüyor. Bilgisayar oyunları, oyun bilgisayarı ve bilgisayar toplama rehberleri ile başladık. Ucuz, ilginç, havalı, oyun, teknoloji, bilgisayar, inceleme, pc, pc toplama, laptop, işlemci, ekran kartı, hoparlör, kulaklık, oyuncu faresi, telefon inceleme, Aliexpress, Gearbest, ilginç teknolojik ürünler, en ucuz laptop ve en ucuz kulaklık başlıkları ve inceleme videoları ile sizlerle tutkumu paylaşıyorum.

Yorum yapın