Videolar

20.000 TL Bilgisayar Toplama! Her Oyunu 4K Açan RTX 3080 KAPIŞMASI (MSI Gaming X Trio)

En güçlü RTX 3080 sizce hangisi? Bu gün hem 20.000 TL’lik bir bilgisayarda neler yapabilirsiniz bunu gösterdim hem de ultra detaylarda MSI Gaming X Trio RTX 3080 modelli ekrankartını inceledim. Tabi MSI Gaming X Trio RTX 3080 vs TUF RTX 3080 sürprizi de ekledim.

Amd Ryzen 7 3700X: 3260 TL
ORTA SEGMENT X570 Anakart: 1700 TL
TRIO RTX 3080: 9600 TL
Corsair Venge. RGB 4X8 GB DDR4 3600:1700 TL
Corsair CW-9060040-WW Hydro: 979
CORSAIR TX750M 750W 80+: 1271 TL
iCUE 465X 1184 TL
XPG 512GB SX6000:686 TL
Örnek Böyle Bir Sistem 20.380 TL

#yüksekfrekans

20.000 TL’ye PC Topladım! Her Oyunu 4K Açan RTX 3080 Kapışması (Gaming X Trio İnceleme)

Torx 4.0 fan tasarımına sahip ekran kartında havayı maksimum seviyede yüzeye temas ettirecek şekilde bir mühendislik kullanılmış. birbirine bağlı çiftli fan yaprakları bağlı olduğu halka tasarımı ile ekrandaki gibi hava akışını güçlendiriyor. Zaten kaliteli rulman kullandıklarını da ekleyelim. Hem de 2 kat. Daha kaygan kenar esintiler de gözümden kaçmadı.

İşin en güzel yanı da geleneksel silindir ısı borusu yerine Gpu’ya maksimum temas sağlayacak ve ısıyı tüm yüzeyde daha iyi yayacak bir heatsink tercih etmeleri.

Aynı zamanda hava akış kontrolü noktasında dinamik bir tasarım izlediklerini de belirteyim, Wavecurved 2.0 kanatlar istenmeyen hava akış harmonisini engelleyerek sesi de düşürüyor. Yani msi sessizliğe fazlaca yatırım yapmış diyebilirim. Zaten üst segment ekran kartlarının ana dez anavtajı ses ve sıcaklık noktasında oluyor. O yüzden ekran kartı alırken bu detayları es geçmeyin.

Kartın grafen arka plakası hafif ve kaliteli bir metal anlayışa sahip, gpu kanadında da ek plaka gibi detayların dışında iyileştirilmiş pcb anlayışına rastlıyorum. Tabi güvenlik açısından ek sigorta gibi inceler de gözümden kaçmıyor.

toparlayacak olursam şık bir kart ve harbidan kasa içerisinde üst segment bir hava barındırıyor. RGB şeritlerin gövde yer alması da canlı bir hava katmış.
Frekans’a Abone ol: http://bit.ly/FrekansAbone
Dostlar, videoların devamı için like atmayı ve ”Bildirimleri” açarak paylaşmayı unutmayın. Her gün saat 18:00’da beraber eğlenelim ve öğrenelim. Ailemize de Instagram’a da bekliyoruz:

5 TL’ye Efsane Ürünler: https://goo.gl/L6LrLV

Beni Takipte Kal!
https://www.instagram.com/dipfrekans/
https://www.facebook.com/groups/FrekansTV/

Abone ol : ) https://goo.gl/sQpnp3
https://discord.gg/w5EcxzR
Soru Sor: https://www.facebook.com/groups/frekansTV/
*Canlı Yayın: https://www.twitch.tv/frekanstv

Kesinlikle İzlemeniz Gereken Eğlenceli Videolarımız!
Çin’den Alınabilecek Ürünler: https://goo.gl/L6LrLV
Son teknoloji: http://bit.ly/2t95HOY
Bilgisayar Toplama: http://bit.ly/2rZQQHs
Taşınabilir Hoparlör: http://bit.ly/2sr0Zj9
Ucuz Klavye ve Ucuz Fare: http://bit.ly/2rjQkBZ

Merhaba, ben Frekans. Ailemize katıldığınız için çok teşekkürler. Son teknoloji ve ucuz teknolojik ürünleri paylaşmayı seviyorum. Çin’den alışveriş yapıp ucuz ürünler de tanıtıyorum. Desteklerinizle youtube kanalım büyüyor. Bilgisayar oyunları, oyun bilgisayarı ve bilgisayar toplama rehberleri ile başladık. Ucuz, ilginç, havalı, oyun, teknoloji, bilgisayar, inceleme, pc, pc toplama, laptop, işlemci, ekran kartı, hoparlör, kulaklık, oyuncu faresi, telefon inceleme, Aliexpress, Gearbest, ilginç teknolojik ürünler, en ucuz laptop ve en ucuz kulaklık başlıkları ve inceleme videoları ile sizlerle tutkumu paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu